ЗВІТ 09.06.26 р. від доброго лікаря, спеціаліста з дитячих хвороб Костюк Людмили, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Люботинської міської ради.
Магній — це життєво важливий мінерал, який бере участь у понад 300 ферментативних реакціях організму. Він регулює роботу нервової та серцево-судинної систем, відповідає за енергетичний обмін, міцність кісток та допомагає зняти м’язову напругу.
КОЖНА МАМА може ОТРИМАТИ (БЕЗКОШТОВНО) магній у лікарні КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» у доброго лікаря Костюк Людмили.
ДЯКУЄМО керівнику @Наталії Кабацій, Благодійній організації «Благодійний фонд «Комітет медичної допомоги в Закарпатті» (CAMZ).
ОКРЕМА ПОДЯКА Ангеліні Кикиній за своєчасну і таку необхідну допомогу для шпиталів та поранених воїнів ЗСУ.
ДЯКУЄМО всім друзям з Франції: Comité d’aide médicale Ukraine, Jacques Duplessy за постійну допомогу Україні!
Здолати нас неможливо, переможемо, бо ми сильні та вольові!
Ми захищаємо свою землю, майбутнє країни, життя наших дітей! Внесок кожного в загальну справу — безцінний!
РОБИТИ свій ПОСТІЙНИЙ ПОСИЛЬНИЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ МОЖНА НА РАХУНОК:
ПриватБанк: 4149 6293 7550 8868
IBAN: UA373052990000026206660456222
PayPal: 777alexandro2013@gmail.com
Zolotarov Oleksandr
(реєстр волонтерів ГУ ДПС за формою №1-РВ). Дата включення до реєстру волонтерів АТО, здійснення заходів із забезпечення НБО — 18.08.2021 р.
В ЄДНОСТІ наша сила!!! Тож РАЗОМ — до Перемоги і Миру!
Слава ЗСУ!
Слава Україні!!!
При підтримці: Волонтерський центр допомоги “Люботин SOS”




